VÍTEJTE

Vítejte a děkuji, že jste si udělali chvíli čas a nahlédli do blogu, který je věnovaný mému velkému hobby - tvoření z papíru. Přejí vám příjemně strávené chvíle při prohlížení. Těším se na Vaše komentáře.


pondělí 27. srpna 2018

LEVANDULOVÉ

 
Potom co jsem vyráběla album a knihu hostů na levandulovou svatbu budu muset vzít fialovou na  milost. Fialová není totiž zrovna moje oblíbená barva. Byla to pro mě doopravdy výzva, ale pokud máte krásné papíry jde všechno snáz. 
Na desky jsem použila můj oblíbený knihařský papír. Na vnitřní stránky alba jsem zvolila scrapbookové papíry z kolekce LAVENDER GARDEN od  Craft and you design a něco z kolekce  HAPPILY EVER AFTER od ScrapBerry's, které jsem doplnila jednobarevnými a neutrálními papíry. Příliš jsem nezdobila, krásné papíry to ani nepotřebují. Přidala jsem pouze něco málo dřevěných výseků a výřezů z BS. Vazbu jsem udělala kroužkovou schovanou v deskách.

 Čeho bylo hodně to bylo šití. Tentokrát jsem si ho opravdu užila. Všechny papíry na každé stránce jsou k sobě přišité entlovacím stehem. Šití jsem použila i na deskách v přechodu tmavé a světlé fialové. 


Svatební oznámení na památku muselo být.


Na některých stránkách jsem použila folii jako další rozšiřující stránku. Svatební kniha ve stejném designu jako album.Zde jsem použila pouze výřezy ze šablony Brins de lavande od francouzské firmy 4ENSCRAP, která nedávno vyšla v novinkách a zrovna se mi hodila. A když levandulové, tak aby to také trochu po levanduli vonělo. Vyrobila jsem srdíčko alá chrastidlo naplněné levandulí.


Srdíčko zdobí obě knihy.


Tak takto dopadl můj boj s neoblíbenou fialovou. Snad to nedopadlo nejhůř.
Krásný den a užijte si zbytek léta.
Zuzana 

1 komentář:

  1. Milá Zuzko, píšeš boj a já mám pocit, že Jsi album zvládla s lehkostí. Opět Jsi vtiskla preciznost a dokonalost Tvého rukopisu. A mezi nám děvčaty, fialová není také má barva. Ale levanduli mám ráda. Ráda Tě opět uvidím na vlastní oko. :)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...