VÍTEJTE

Vítejte a děkuji, že jste si udělali chvíli čas a nahlédli do blogu, který je věnovaný mému velkému hobby - tvoření z papíru. Je tu pro vás a přejí vám příjemně strávené chvíle při prohlížení. Těším se na Vaše komentáře.

neděle 8. dubna 2012

HVĚZDA A KOŠÍČEK

Před časem jsem při brouzdání na netu narazila na návod na skládané přání, jehož základem je rovnostranný trojúhelník. Bohužel odkaz nemohu najít, ale princip opravdu není z mojí hlavy. Měla jsem chuť vyzkoušet. Tvarem by se spíše hodilo jako vánoční přání, ale to musí počkat až do příštích vánoc.
Chtěla jsem zužitkovat papíry od Graphic 45, které jsem již použila na projektu s rosettou. Ta kombinace se mi líbí. Přání jsem vyrobila, nafotila a předkládám. Snad se bude někomu hodit nebo se najde někdo komu ho budu moci darovat.Potom jsem na tomto blogu našla návod na výrobu zajímavého papírového košíčku. Zalíbil se mi a chtěla jsem ho vyzkoušet. O tom z jakých papírů ho udělám jsem moc dlouho nepřemýšlela, jelikož jsem měla ještě rozhrabané papíry použité na předchozím přání, tak bylo hned jasno. Bude to ve stejném stylu.
A tady je.Děkuji za nakouknutí.1 komentář:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...